• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Grain Alliance збільшив потужності елеватора

Grain Alliance збільшив потужності елеватора в Полтавській області

Компанія Grain Alliance (ТОВ «Баришівська зернова компанія») збільшила потужність одночасного зберігання на Пирятинському елеваторі (Полтавська обл.) на 60 тис. м3.

Про це повідомила прес-служба компанії «Варіант Агро Строй», обладнання якої було встановлено на елеваторі.

Відзначається, що в жовтні 2017 р. успішно завершилася друга черга монтажу обладнання: СВП 27,5.27, всього було поставлено 4 силосу.

«Не дивлячись на те, що на елеваторі в Пирятині раніше було встановлено обладнання для зберігання зерна інших вітчизняних виробників (загальною потужністю 50 тис. тонн), за результатами технічного тендеру, саме силоси «Варіант Агро Строй» з великим діаметром 27,5 м і посиленими технічними властивостями були обрані нашим партнером» - пояснив керівник регіонального представництва «Варіант Агро Строй» в м. Київ Олексій Киба.

Згідно з повідомленням, «Баришівська зернова компанія» вибрала лінійку силосів «Варіант Агро Строй» - PROFI для промислового використання, які відносяться до класу «професійні». Дані силосу відповідають всім технічним нормам, прийнятим в Україні, і навіть мають запас міцності по снігового навантаження на даху силосів, по стійкості і міцності конструкцій експлуатуються, переважно, на крупних елеваторах.

 

Розробка сайту - Attico