• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Група "Прометей" придбала елеватор у Миколаївській області

Група "Прометей" у липні 2015 р. придбала елеваторний комплекс у Миколаївській області (с.Казанка). Про це 3 серпня повідомила прес-служба компанії.

Відповідно до повідомлення, до складу комплексу входять вертикальний бетонний силос і кілька сховищ наземного типу, а загальна потенційна потужність зберігання складів становить 30 тис. тонн.

"Елеватор оснащений сушильним і зерноочисним устаткуванням, сучасною ваговою площадкою і атестованою лабораторією. Має можливість вивантаження/навантаження зерна на автомобільний транспорт. Також на базі підведеної залізничної вітки в перспективі планується налагодити відвантаження зерна у вагони", - говориться в повідомленні.

Також відзначається, що на момент покупки елеватор перебував у робочому стані, а на його склади вже активно приймається зерно нового врожаю.

Крім того, "Прометей" планує інвестувати до 5 млн. грн. у проведення реконструкції й запуск придбаних потужностей на повну силу.

Група компаній "Прометей" поєднує підприємства, що спеціалізуються на торгівлі зерновими й олійними культурами, автопарк зерновозів, мережу елеваторів. Торговельний офіс компанії знаходиться у Миколаєві. "Прометей" співпрацює з постачальниками більш ніж в 10 областях України. Загальна максимальна накопичувальна потужність зберігання на елеваторах компанії становить 250 тис. тонн.

 

Розробка сайту - Attico