• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Укрзалізниця встановила 6 силосів для контейнерного зернового терміналу на станції «Одеса-Ліски»

Центр транспортного сервісу «Ліски» (контейнерний оператор ПАТ «Укрзалізниця») продовжує будівництво припортового зернового терміналу з пропускною спроможністю близько 15 тис. TEU на рік на території Одеського відділення Центру станції «Одеса-Ліски».

Відділення обслуговує контейнеропоток портів «Великої Одеси» (Одеський, Іллічівський, «Южний») у поэднанны з мережею УЗ. Про у коментарі ІА «АПК-Інформ» повідомила прес-служба «Укрзалізниці».

У будівництво підприємства вже вкладено понад 24 млн. грн.: проведені комунікації, закуплено частина обладнання і вже встановлено шість силосів. Перша черга терміналу може бути запущена вже в IV кварталі ц.р. Термін завершення проекту - 2017 р.

Пропускна потужність терміналу становитиме близько 1 тис. тонн на добу за технологічною схемою «автомобіль/вагон - контейнер», «автомобіль - вагон», «вагон - автомобіль». Стафірування буде здійснюватися в 20- і 40-футові універсальні морські контейнери.

«Для забезпечення обробки різних видів і класів зернових буде встановлено 12 конусоподібних силосів. Ємність одночасного зберігання - 15 тис. тонн. Проект передбачає також ряд робіт з обслуговування вантажопотоку - сушку зерна, очищення, аерацію», - підкреслили в компаніїї.

Існуючий склад для зернових вантажів дозволяє зберігати одночасно до 4 тис. тонн. Переробна спроможність терміналу з перевантаження зерна в контейнери: вивантаження - 700 т/добу., а завантаження - 500 т/добу.

 

Розробка сайту - Attico