• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
В Іллічівському порту відкрито першу чергу зернового терміналу Risoil

В Іллічівському порту відкрито першу чергу зернового терміналу Risoil

В Іллічівському морському порту відкрито першу чергу зернового терміналу ТОВ «СП Рісо Термінал», повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Сьогодні до терміналу входить склад на 30 тис. тонн одноразового зберігання зерна, оснащений автомобільним вивантаженням, що дозволяє вивантажувати близько 120 авто на добу. Пропускна здатність складу становить 700 тис. тонн зерна на рік», - зазначив голова Мінагропроду Олексій Павленко.

Силосний корпус підприємства складається з 13 силосів загальною місткістю 85 тис. тонн одноразового зберігання зерна. Планується побудувати ще 9 силосів загальною місткістю 125 тис. тонн, а також станцію вивантаження залізничних вагонів потужністю до 220 вагонів на добу.

«Зараз ведеться будівництво автомобільного вивантаження, оснащеного чотирма точками одночасного вивантаження авто. Це дасть можливість вивантажувати 400 авто на добу. Також планується побудувати сушку і очищення зерна загальною продуктивністю 100 т/год в акваторії порту довжиною 300 м з можливістю приймати судна типу Panamax (50 тис. тонн і більше)», - додав міністр.

 

Розробка сайту - Attico