• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

 Асоціація «Борошномели України» і журнал «Зберігання і переробка зерна» оголошують про проведення щорічної спеціалізованої конференції «Форум зернопереробників-2019».

«Зернова логістика та термінали України» - ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Ассоциация «Мукомолы Украины» совместно с журналом «Хранение и переработка зерна» объявляют о проведении ежегодной специализированной конференции «Форум зернопереработчиков-2018».

Запрошуємо взяти участь у роботі семінару «Розвиток торгівлі борошном та крупами на міжнародних ринках та інструменти залучення інвестицій у зернопереробну галузь».

17 лютого на конференції CondiTech-Україна в готелі «Пуща-Водиця» (Київ) відбудеться круглий стіл, присвячений проблемним питанням експорту, а також аналізу й пошуку перспективних напрямків експорту кондитерських виробів.

20 листопада 2015 року у м. Київ буде проведено інформаційний курс на тему: «Формування та оновлення законодавства України. Системні перетворення в галузях зернового сектора України та у сфері державного контролю безпечності та якості виробництва, зберігання та транспортування зерна».

Розробка сайту - Attico