• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
17 лютого 2016 року запрошуємо на круглий стіл з експорту кондитерських виробів

17 лютого 2016 року запрошуємо на круглий стіл з експорту кондитерських виробів

17 лютого на конференції CondiTech-Україна в готелі «Пуща-Водиця» (Київ) відбудеться круглий стіл, присвячений проблемним питанням експорту, а також аналізу й пошуку перспективних напрямків експорту кондитерських виробів.

У заході візьмуть участь керівники таких компаній-експортерів: Київхліб, Хлібодар, Хлібні інвестиції, АВК, Золотий вік, Солодка Долина, Союз-Кондитер, Кондкласс та інших, а також керівник департаменту продовольства Мінагрополітики Микола Мороз, перший заступник голови Госпродспоживслужби Володимир Лапа, директор центру Досліджень й сертифікації Халяль «Альраїд» Ваель Алямі, експерти та консультанти з експорту до КНР, країн Середньої Азії, Близького Сходу.

Учасники дискусії обговорять «гарячі» питання: - як вплине на ринок кондитерських і хлібобулочних виробів України відкриття вільного торгового простору України та країн ЄС

- Які перспективні напрямки і продукти можуть бути освоєні українськими виробниками, коли будуть відкриті торгові майданчики Китаю та Ізраїлю, обіцяні Мінагрополітики

- Які перспективи Шовкового шляху і чи буде вигідно перевозити продукти цим маршрутом

- Які результати реформування контролюючих органів і як це практично вплине на роботу виробника і отримання необхідних документів з експорту.

Приєднуйтеся до учасників круглого столу, поділіться своїм баченням і дізнайтеся думку ваших колег!

Круглий стіл пройде у рамках дводенної конференції CondiTech-Україна, яка відбудеться 16-17 лютого 2016 г. Умови участі дивіться на сайті condiconf.com.

Крім того, на конференції 16 лютого відбудеться конкурс харчових стартапів FUTURE INNOVATIONS. FOOD. Фіналісти конкурсу представлять свої презентації інноваційних проектів, які можуть бути реалізовані в найрізноманітніших сферах індустрії їжі - від створення нових видів продуктів, до дистрибуції, логістики, маркетингу та реклами продуктів харчування.

Розробка сайту - Attico