• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

23 березня 2023 року відбудеться третя конференція "Бізнес-трансформації на агроринку"

23 березня 2023 року відбудеться третя конференція циклу «Бізнес-трансформації на агроринку», що ще більше розширює можливості агропереробки для українських агрокомпаній.

Конференція об’єднує три модулі: Біоенергетичні рішення в агро, Енергетична незалежність агрокомпаній та Фінансування агроенергетичних ініціатив, на яких будуть представлені кейси агрокомпаній з реалізації проектів з будівництва біогазових заводів, забезпечення енергією своїх підприємств, а також рішення з ВДЕ та фінансування.

Детальніше про спікерів і програму конференції можна дізнатись за посиланням https://agrochange.info/.

Спікери конференції – топ-менеджери компаній, що збудували та будують найбільші біогазові заводи МХП Еко Енерджи, Органік-Д, VITAGRO, Gals Agro, великі агрокомпанії, що використовують різноманітні рішення для енергонезалежності своїх підприємств HarvEast, ТАС Агро, HD-group, постачальники рішень для агроенергонезалежності Atmosfera, Bosch, ESSA TECHNOPARK та найбільші фінансуючі організації сектору: IFC, ЄБРР та КредіАгріколь.

На захід запрошено агрокомпанії та агропідприємців, компанії харчової промисловості та майбутніх інвесторів у агроенергетичний сектор.

Для більш детальної інформації звертайтеся до організаторів заходу: Hard Skills Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Розробка сайту - Attico