• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Зернова логістика і термінали України 2019

«Зернова логістика та термінали України» - ділова конференція, присвячена найбільш актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Організатор: ВІВА КОНСАЛТ

Генеральний партнер: Маріупольський МТП
За підтримки АМПУ
Дата і місце проведення: 12 червня 2019, Маріуполь, Україна.

В цьому році Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспективи перетворити Азовський регіон на агропромисловий кластер. Старт роботи нового терміналу доводиться на період, коли в Україні, як і раніше, мають місце основні складні питання зерновий логістики. З одного боку, є чіткий тренд щодо зниження вартості перевалки в українських портах, з іншого - стивідорні компанії пильно стежать за прибутковістю свого бізнесу. Крім того, відсутність державного фінансування не сприяють цьому процесу. Разом з тим, при загальному обсязі щорічної перевалки зернових в українських портах, гостро стоїть ряд питань з перевезення зерна залізничним, річковим і автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні і слабкі сторони, продиктовані, в тому числі, і особливостями інфраструктури та сферами приватного і державного секторів.

Цільова аудиторія:

порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, власники вантажів, судновласники, профільні асоціації, міністерства та відомства.

Серед основних питань конференції:

  • Державно-приватне партнерство в портовому секторі і агрологістики.  

  • Ефективність роботи зернових терміналів. Досвід ключових гравців ринку.

  • Складні логістичні умови перевезення зерна до портів. Перспективи і рішення.

  • Реформи і нововведення в залізничних перевезеннях: що робити і хто винен?

  • Альтернатива перевезень зернових по залізниці. Місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Отримати детальну інформацію про умови участі в конференції Ви можете у наших консультантів за номером +38 (063) 408-23-24, або, надіславши лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Будемо раді бачити Вашу компанію серед учасників майбутньої конференції!

Розробка сайту - Attico