• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Компанія Cereal Planet у І кварталі 2015 року на 34% збільшила обсяг виробництва круп

Група компаній Cereal Planet у січні-березні ц.р. збільшила обсяг виробництва круп на 34,2% у порівнянні із показником за аналогічний період 2014 р. – до 8,1 тис. тонн.

Про це повідомляється у фінансовому звіті компанії, опублікованому на альтернативній площадці Варшавської фондової біржі.

Зокрема, обсяг виробництва гречаної крупи зріс на 34,8% - до 2,7 тис. тонн, перлової – в 2,4 рази, до 0,9 тис. тонн, гороху – на 69,3%, до 0,8 тис. тонн, пластівців – на 14,9%, до 0,2 тис. тонн. Також на 4% збільшився обсяг виробництва макаронних виробів – до 0,4 тис. тонн. При цьому обсяг виробництва кукурудзяної крупи в І кварталі знизився на 32,9% - до 0,6 тис. тонн.

Що стосується фінансових показників, то в І кварталі ц.р. компанія Cereal Planet одержала 2,3 млн. євро чистого прибутку в порівнянні з 0,1 млн. євро чистого збитку в січні-березні 2014 р.

Розмір виручки Cereal Planet за звітний період зріс на 39,5% - до 7,1 млн. євро, а валовий прибуток збільшився в 4,3 рази – до 3,8 млн. євро.
«Cereal Planet зуміла адаптуватися до поточної ситуації в Україні, й в І кварталі ц.р. її постачання було регулярним у всі регіони, крім Донецької та Луганської областей. У той саме час, у березні компанія виграла тендер на постачання своєї продукції в рамках гуманітарної допомоги до зони АТО», - говориться у звіті.

Найбільш негативним фактором ведення бізнесу в цей час Cereal Planet називає нестабільність національної валюти, яка обмежує доступ до джерел фінансування та збільшує вартість кредитування.

Виробничі потужності Cereal Ukraіnе перебувають у Харківській області. До складу компанії входять підприємства «Ранок» (переробка зерна й експортні продажі), «Олімп» (виробництво та реалізація круп) і «Сільгоспкорм» (виробництво кормів для тварин). В 2013 р. Cereal Planet дебютувала на альтернативній площадці Варшавської фондової біржі NewConnect.

  

Розробка сайту - Attico