• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Компанія «Укр-Агро-Продукт» отримала підтвердження якості продукції під ТМ «Новоукраїнка»

Компанія «Укр-Агро-Продукт» отримала підтвердження якості продукції під ТМ «Новоукраїнка»

Офіційний дистриб'ютор продукції під ТМ «Новоукраїнка» компанія ТОВ «Укр-Агро-Продукт» взяла участь у найбільшій міжнародній виставці WorldFood Ukraine 2015, яка відбулася 27-29 жовтня у Києві.

За результатами дегустаційного конкурсу ТМ «Новоукраїнка» отримала найвищі нагороди у семи номінаціях.

Золоті медалі та дипломи отримали такі продукти: «Пластівці вівсяні Преміум №2», «Суміш пластівців Преміум №5», «Пластівці вівсяні Преміум №3», «Мюслі 5 фруктів», «Мюслі багато фруктів», «Мюслі до сніданку» та «Борошно пшеничне вищого ґатунку».

«Ми вдячні за високу оцінку якості й смаку нашої продукції. Думка лідерів і професіоналів харчової галузі, які визнали «Новоукраїнку» гідною семи золотих нагород, для нас є результатом величезної праці і любові до власного бренду з багаторічною історією. Але ми не втомлюємося знаходити і впроваджувати нові технології виробництва, зберігаючи кращі традиції. Ми вкладаємо свою любов у продукт на кожному етапі його виготовлення, напевно саме тому нам вдається завойовувати любов споживачів і визнання провідних фахівців», – коментує директор з продажу «Укр-Агро-Продукт» Олег Гудзенко.

Оновлена лінійка продукції ТМ «Новоукраїнка» є продовженням і розвитком традицій виробництва, заснованого в 1894 році. Сьогодні Новоукраїнський КХП вважається одним із провідних виробників харчових зернових продуктів в Україні. Як і сторіччя тому продукція підприємства створюється руками справжніх майстрів.

ТМ «Новоукраїнка» піклується про якість продукції, але не забуває і про упаковку. Торгова марка є партнером і меценатом Музею Івана Гончара. Орнаменти, які використовуються у дизайні упаковки створені фахівцями музею спеціально для «Новоукраїнки».

 

Об'єм і географія експорту українського борошна, круп і висівок в липні-серпні 2015 року

 

Розробка сайту - Attico