• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Україна: Сквирський КХП інвестував понад 1 млн. євро в модернізацію виробництва

Відповідно до планового проекту з модернізації виробництва проведено низку заходів щодо технічного переозброєння ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» (Київська обл.).

Зокрема, замість старої встановлено нову лінію компанії Buhler з виробництва кукурудзяної крупи, а також частково модернізовано лінію з виробництва вівсяних пластівців. Обсяг інвестицій склав понад 1 млн. євро. Про це повідомив генеральний директор Сквирського КХП Віктор Дорошенко.

За його словами, потужності підприємства з переробки кукурудзи після установки нової лінії зросли в 2 рази – до 130 т/добу, а обсяг переробки вівса завдяки модернізації збільшився до 90 т/добу.

Основою лінії лущення вівса стали лущильник MHSA, а також падді-машина BSOA із новітнім унікальним приводом, який було офіційно представлено на ринку лише наприкінці 2014 р. Варто відзначити, що дані машини Buhler оснащено електронними блоками керування, які забезпечують легкість настроювання та контролю роботи лінії. Ультимативна якість кінцевих продуктів забезпечується контролем на останніх стадіях процесу переробки оптичним сортувальником Sortex A5.

«У лютому ц.р. ми запустили лінію із дежермінації кукурудзи компанії Buhler. Аналогів даної лінії на сьогоднішній день не існує в країнах пострадянського простору», - відзначив В.Дорошенко, додавши, що «серцем лінії» є дежермінатор MHXM, здатний здійснювати дежермінацію кукурудзи із продуктивністю до 7 т/год.

За словами керівника підприємства, на даному обладнанні виробляється дежермінований ендосперм кукурудзи, а також зародкове борошно із часточками оболонок, яке не потребує подальшого сушіння. Дежермінатор відрізняється компактним дизайном, легкістю в настроюванні й експлуатації.

Крім того, В.Дорошенко підкреслив, що якість виробленої на Сквирському КХП кукурудзяної крупи після установки обладнання Buhler значно зросла. Зокрема, частка жирів у крупі не перевищує 0,8%, що особливо важливо для наступної переробки та зберігання.

  

Розробка сайту - Attico