• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Ми хочемо, щоб держава вирівняла правила гри для всіх виробників гречаної крупи - НОВААГРА

Завдяки миту на гречку з Росії виграють імпортери. Українські переробники в цей час програють їм конкуренцію на внутрішньому ринку.

Такою думкою поділився керівник відділу готової продукції «НОВААГРО» Михайло Тюляков, передає Elevatorist.com.

Група компаній «НОВААГРО» займається переробкою гречаної крупи вже 3 роки. Кожен сезон кількість сировини українського походження, яка переробляється, помітно зменшується. Як вказав Михайло Тюляков, в минулому сезоні компанія закуповувала українську сировину всього 4 місяці.

"Чому так? Сировини вирощують мало, тому що на ринку є альтернатива - дешева для країн співдружності крупа з РФ, що поставляється в Україну через Казахстан. Завдяки меншій собівартості (на руку грає 20% заборонне мито) Казахстан все більше і більше займає частку внутрішнього ринку з продажу гречки. Як наслідок, це призвело до того, що в останні три роки Україна стала імпортозалежною », - пояснив керівник.

Крім цього, через таку ситуацію Україна втрачає ще й можливість контролювати якість продукції, яка завозиться, а також ринкові важелі ціноутворення. Як зазначив Михайло Тюляков, відсутність власного виробництва не дозволить підтримувати стратегічний запас гречаної крупи, необхідної для дитячих садків, шкіл, військових частин (крупа входить в обов'язковий раціон).

«Ми як виробники створюємо робочі місця всередині України, платимо всі податки до місцевих і центрального бюджетів, несемо соціальний тягар в регіонах - і це нас влаштовує. Замість цього ми хочемо одного: щоб держава подумала про нас і вирівняла правила гри для всіх виробників гречаної крупи. Зараз їх немає», - додав керівник відділу готової продукції «НОВААГРО»

 В Україні фіксується високий показник натури в борошномельній пшениці врожаю 2020 р - Борошномели України

Луцький КХП № 2 отримав шанс на «нове дихання»

Завдяки жнивам почала відновлювався економіка України

 

Розробка сайту - Attico