• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Аграрний фонд має намір придбати переробні підприємства

Аграрний фонд має намір придбати переробні підприємства

ПАТ «Аграрний фонд» планує придбати переробні підприємства для скорочення витрат на переробку зерна. Про це заявив глава правління фонду Андрій Радченко, повідомила 10 травня прес-служба компанії.

«Фонд страждає від того, що не має власних переробних підприємств. Ми б хотіли їх придбати. Форма придбання може бути різною. Зараз ми робимо розрахунки, щоб у Аграрного фонду з'явилися власні виробничі майданчики. Це дозволить скоротити витрати. Ми плануємо обговорити це питання з міністром і знайти відповідну модель», - зазначив він.

Також А.Радченко додав, що фонд готовий стати провайдером програм з модернізації існуючих державних борошномельних потужностей, що дозволить фонду скоротити власні витрати.

За словами голови правління, прибуток «Аграрного фонду» за 2015 р. дозволяє почати будівництво нових підприємств. «Ми готові стати першими в державній програмі переробної галузі, її модернізації і створенні сучасних комплексів з виробництва борошна. Наявність сучасних енергозберігаючих технологічних підприємств дозволить Україні не тільки експортувати сировину, а й залишати додану вартість в Україні, стимулювати приплив інвестицій і валютного виторгу», - підкреслив він.

ПАТ «Аграрний фонд» приєдналося до спілки «Борошномели України»

ПАТ «Аграрний фонд» може розпочати поставки борошна в Кувейт

 

Розробка сайту - Attico