Білорусь експортувала пробну партію житнього борошна об'ємом 20 тонн до Єгипту.
Про це заявив заступник начальника головного управління переробної промисловості Міністерства сільського господарства і продовольства РБ Вадим Побединський, повідомило 8 грудня ІА БЕЛТА.
«Через кілька днів група фахівців, а також генеральний директор і головний технолог підприємства «Лідахлебопродукт» відправляться до Єгипту, де буде відпрацьовуватися технологія виготовлення традиційного єгипетського коржа, що користується великим попитом у місцевих споживачів, з білоруського житнього борошна», - зазначив В. Побединський.
За його словами, на сьогоднішній день з єгипетськими партнерами також обговорюється можливість організації спільного виробництва в хлібопекарській промисловості.
Відзначається, що в рік Білорусь експортує 10 тис. тонн хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів на суму $14-15 млн., що становить близько 2% всього обсягу виробництва цієї продукції. Крім того, в січні-листопаді 2017 р. білоруські виробники експортували хлібобулочних виробів на $11,8 млн.
З початку сезону ДПЗКУ експортувала майже 30 тис. тонн борошна та висівок
Євросоюз щорічно споживає 34 млн. тонн борошна
Україна з початку 2017/18 МР експортувала 166 тис. тонн борошна