• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Більше половини українського борошна відвантажується в африканському напрямку-експерт

За 3 місяці 2019/20 МР обсяг експорту борошна з України склав 79,4 тис. тонн, при цьому більше половини цього обсягу було відвантажено в країни Африки. Про це розповів Сергій Сакіркін, голова ревізійної комісії спілки «Борошномели України».

 «Особливе задоволення доставляє той факт, що позитивні зміни в географії українського експорту, які проявилися в минулому році, зберігаються і в поточному. Африканський напрямок дещо зріс. А з урахуванням Близького Сходу, що, по суті, той же материк, то даний напрямок займає більше половини всіх наших відвантажень», – сказав він. При цьому, за совами експерта, відвантаження українського борошна в Північну Корею стабілізувалися і не перевищують 4 тис. тонн на місяць.

«Також стабілізувалися відвантаження в ОАЕ, куди щомісяця відвантажується по 5-10 тис. тонн. Ясно, що там стільки не з'їдається. Але через Емірати йде транзит нашого борошна на інші країни. Як зі складів на території ОАЕ, так і документально, коли товар відразу «пливе» в інший бік», – додав С. Сакіркін.

Експорт українського борошна в поточному сезоні вже перевищив 100 тис. тонн

Виробництво борошна, круп та хлібобулочних виробів в Україні за 2019/20 МР

 

Розробка сайту - Attico