• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Борошномели України беруть участь у виставці IDMA 2019

ГС «Борошномели України» бере участь у VIII Міжнародній виставці IDMA, яка в поточному році проходить в період з 20 по 23 березня у м. Стамбул (Туреччина).

У 2019 році даний захід, де представлено зернопереробне обладнання та технології для виробництва борошна, комбікорму, манної крупи, рису, кукурудзи, бобових, макаронних та борошняних кондитерських виробів, за даними організаторів, відвідає понад 100 українських компаній, 20 з них – учасники асоціації «Борошномели України».

Під час відкриття виставки голова асоціації Родіон Рибчинський зазначив, що протягом останніх 10 років борошномельна галузь України зайнялася активним техпереоснащенням виробничих потужностей, для якого в більшості випадків використовувалося саме турецьке обладнання.

«Враховуючи лідируючі позиції Туреччини на світовому експортному ринку борошна, участь українських борошномелів у виставці IDMA дуже важлива як з технічної сторони – вивчення нових технологій, так і практичної – спілкування з турецькими виробниками юорошна, яке допоможе нам перейняти досвід в експорті борошномельної продукції. Участь у даному заході як раз дозволяє поспілкуватися в одному місці і з постачальниками обладнання, і з борошномельними підприємствами Туреччини та інших країн світу», – наголосив голова ГС «Борошномели України».

Член Спілки "Борошномели України" ТОВ «Мовер Міл» ввело в експлуатацію млинзавод

Експортний ринок борошна в 2018/19 МР: підсумки першої половини сезону

 

Розробка сайту - Attico