• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Борошномельне обладнання

Борошномели України відвідали спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання Pingle Group в Китаї

Громадська спілка «Борошномели України» відвідала спеціалізоване підприємство з виробництва млинового обладнання в Китаї – групу компаній Pingle Group.

Компанія Hebei Pingle Flour Machinery Group Co., Ltd., створена в 1991 році, є групою підприємств, що спеціалізуються на проектуванні, виробництві і монтажі млинового обладнання для розширення асортименту продукції, що випускається і переорієнтації ринків збуту, освоєння нових видів виробництв з метою підвищення його ефективності.

До складу Pingle Group входять: Hebei Pingle Flour Machinery Group Co., Ltd, Hebei Pingle Group Luohe Penguin Flour Machinery Manufacturing Co., Ltd, Beijing Milling Research Institute Co., Ltd., Ethiopian Pioneer Cement Manufacturing PLC, Ethiopian Capital Milling and Packing PLC із загальним капіталом 1,13 млрд. юанів і більш ніж 1500 співробітниками.

Компанія-засновник проектує і виготовляє комплектне борошномельне обладнання і здійснює реалізацію проектів «під ключ».

Продукція Pingle Group охоплює найбільшу в Китаї зону по виробництву зернових культур. Обладнання експортується в регіони 30 країн, таких як Бразилія, Малайзія, Ефіопія, Індія, Росія, В'єтнам, Таджикистан та інші.

Завдяки 25-річним зусиллям компанія Pingle Group перетворилася в одну з найбільших інжинірингових компаній-виробників машин по обробці злакових культур, відому як в Китаї, так і за кордоном.

Асоціація «Борошномели України», компанія «АККО Інтернешнл» і об'єднання «Укрхлібпром» підписали угоду про співпрацю

Асоціація «Борошномели України» прийняла участь у виставці İDMA в Стамбулі

Асоціація «Борошномели України» взяла участь у виставці «Gulfood 2017»

 

Розробка сайту - Attico