• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ДПЗКУ може забезпечити до 15% потреб ринку України в борошні та крупах

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» здатне забезпечити до 15% потреб внутрішнього ринку країни в борошні та крупах.

Про це заявив заступник голови правління корпорації Денис Полежаєв, повідомила 17 серпня прес-служба ДПЗКУ.

Він уточнив, що протягом року корпорація на власних потужностях здійснює переробку 718 тис. тонн зерна, виробляє сім сортів пшеничного та житнього борошна, їхньої суміші, а також вітамінізоване борошно. Круп'яні заводи ДПЗКУ виробляють 31 тис. тонн круп і пластівців на рік, а потужності комбікормових заводів розраховано на виробництво 163 тис. тонн розсипних і гранульованих комбікормів на рік.

Д.Полежаєв також повідомив, що корпорація планує збільшити потужність експортної перевалки до 6 млн. тонн на рік і довести обсяги одночасного приймання та відвантаження в портах на судна до 425 тис. тонн на місяць.

«До основних інвестиційних планів корпорації входять реконструкція Одеського зернового термінала та Миколаївського портового елеватора й мережі філій, а також будівництво глибоководного портового елеватора. У структурі ДПЗКУ планується створити логістичний підрозділ для автомобільних перевезень зерна з метою оптимізації та здешевлення транспортних витрат», - додав він.

Д.Полежаєв відзначив, що ДПЗКУ в поточному МР має намір збільшити обсяги заготівлі зерна до 3,2 млн. тонн.

  

Розробка сайту - Attico