• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Генеральним спонсором "Форуму зернопереробників-2019" виступила компанія Buhler

 

Представництво швейцарського концерну «Бюлер АГ» в Україні виступило генеральним спонсором четвертої міжнародної конференції «Форум з зернопереробників – 2019», яка відбудеться 3-4 жовтня в м. Одеса.

Концерн «Бюлер АГ», який традиційно надає підтримку найбільшому заходу в зернопереробний галузі України, протягом багатьох років займає провідні позиції на світовому ринку у сфері технологій і методів переробки зерна в борошно і комбікорм, а також виробництва макаронних виробів, шоколаду і сухих сніданків.

 

«Для нас цей захід – це, передусім, можливість зустрітися з нашими партнерами, а також гарна площадка, де можна обговорити з професіоналами останні світові тренди в зернопереробній галузі, поділитися цікавими фактами про діджиталізацию харчової промисловості та отримати відповіді на всі запитання», - зазначив керівник представництва Бюлер АГ в Україні Андрій Шаран.

Отримати більш детальну інформацію про запропоновані концерном "Бюлер" передові технологічні рішення для зернопереробної галузі ви зможете взявши участь у роботі "Форуму зернопереробників-2019".

З питань участі, спонсорства, виступи з доповіддю звертайтесь до оргкомітету конференції:

Святослав Ткаченко, керівник оргкомітету

+380633577359, +380562320795

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Катерина Панасенко, служба маркетингу

+380562321595 вн.113

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

Розробка сайту - Attico