• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

На ТОВ «Хмельницьк-млин» в кінці лютого 2021 року введено в експлуатацію дві оптичні сортувальні машини Buhler

 

В кінці лютого 2020 року на ТОВ «Хмельницьк-млин» запущено дві оптичні сортувальні машини від компанії Buhler лінійки DR-M та DA Multivision. 

 

Як повідомляється оптичний сортувальник нової лінійки Buhler DR-M встановлено у зерноочисному відділенні борошномельного заводу.

Машини серії DR-M розроблені для очищення пшениці від типових для даного продукту дефектів. Особливістю даного сортувальника є висока продуктивність і якість очищення з мінімальними втратами товарного зерна та простота в управлінні. Замовників також приємно здивує відносно низька вартість даного обладнання.

Друга машина лінійки Buhler DA Multivision була встановлена у зерноочисному відділенні цеху з виробництва гречаної крупи. Ця модель давно зарекомендувала себе як універсальна машина для очищення продуктів різного ступеня складності (квасоля, горох, нут, зерна кави, зерна гірчиці, льон, пшоно, насіння).  

Замовник задоволений результатами роботи обох машин, що підтверджує доцільність використання етапу оптичного сортування на сучасних зернопереробних підприємствах соняшника та інших культур.

 

 

Розробка сайту - Attico