• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Найбільші українські виробники борошна та круп презентують свою продукцію 24 вересня в Києві

24 вересня в рамках конференції «Борошно та крупи: сировина, ринок, технології», організаторами якої є ІА «АПК-Інформ» та журнал "Зберігання та переробка зерна", відбудеться виставка, на якій свою продукцію представлять провідні виробники борошна та круп України.

У числі експонентів будуть такі підприємства, як Білоцерковхлібопродукт, Новопокровський КХП (ТМ «Покровчанка»), Барвенківський КХП (ТМ «Здорова лінія», «Добра господиня», «Ківш», «Хлебовъ»), Укр-Агро-Продукт (ТМ «Хлібодар», ТМ «Новоукраїнка»), Сквирський КХП (ТМ «Сквирянка»), Фабрика бакалійних продуктів (ТМ «Жменька»).

Також у рамках виставки працюватимуть експозиції українських, швейцарських, німецьких і турецьких виробників обладнання для борошномельно-круп'яних підприємств.

«Виставка борошномельно-круп'яної продукції в рамках конференції вирішить одразу декілька найважливіших завдань: по-перше, обмін контактами між представниками торговельних мереж, дистриб'юторами, імпортерами і українськими виробниками борошна та круп, по-друге, кожен з учасників зможе ознайомитися з асортиментом і якістю продукції та упаковки. Крім цього, у рамках виставки також будуть представлені новинки провідних світових і вітчизняні виробників технологічного обладнання для переробних підприємств», - відзначили в оргкомітеті конференції.

На сьогоднішній день свою участь у конференції підтвердили понад 60 провідних компаній галузі, серед яких сільгоспвиробники, виробники борошна та круп, торговельні та дистриб'юторські компанії, постачальники та виробники технологічного обладнання й інші учасники ринку.

Із програмою, умовами участі та списком учасників можна ознайомитися на сторінці заходу.

За більше докладною інформацією щодо участі, виступу із доповіддю, розміщення експомісця звертайтеся до оргкомітету конференції:

Святослав Ткаченко – 0562320795 (дод. 206), 0633577359, zerno2@ apk-іnform.com

Олександрина Овдієнко – 0562320795 (дод. 130), graіn@ apk-іnform.com

 

Розробка сайту - Attico