• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Оновлено програму конференції "Форум зернопереробників - 2019"

 

Організатори щорічної спеціалізованої конференції "Форум зернопереробників-2019", яка відбудеться 3-4 жовтня 2019 р. у м. Одеса, актуалізували програму сесійної частини заходу.

 

Так, перший день роботи форуму буде включати в себе дві сесії. В ході першої з них – «Ринок продуктів переробки зерна: тенденції та прогнози» - будуть детально проаналізовані поточний стан та перспективи розвитку світового та українського ринку зерна та борошномельно-круп'яної продукції. Спікерами сесії виступлять директор асоціації «Борошномели України» Родіон Рибчинський, керівник інформаційної служби ІА «АПК-Інформ» Андрій Купченко, голова ревізійної комісії асоціації «Борошномели України» Сергій Сакіркін, генеральний директор асоціації «Укрхлібпром» Олександр Васильченко, керівник представництва «Бюлер АГ» в Україні Андрій Шаран та інші провідні експерти галузі.

Друга сесія буде присвячена техніко-технологічним аспектам борошномельно-круп'яної галузі. В її ході будуть докладно розглянуті питання модернізації діючих зернопереробних виробництв, підвищення енергоефективності борошномельно-круп'яних підприємств та ін.

Також у перший день роботи форуму пройдуть дві панельні дискусії - «Перспективні напрямки переробки зернової продукції» та «Робота зернопереробних підприємств в умовах скасування стандартів на методики визначення якості зерна та продуктів його переробки».

У другий день «Форум зернопереработчиков-2019» для учасників запланована екскурсія в с. Шабо на унікальну голландську «Європейську сироварню».

Ознайомитися з детальною програмою конференції та зареєструватися для участі у форумі можна на сторінці заходу

Форум зернопереробників-2019

 

 

Розробка сайту - Attico