• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Підприємство «Укрпромінвест-Агро» подвоїло борошномельні потужності

Наприкінці 2015 р. на Вінницькому комбінаті хлібопродуктів №2, що входить в «Укрпромінвест-Агро», була встановлена друга виробнича лінія, що дозволить підприємству подвоїти переробні потужності. Про це 19 лютого повідомила прес-служба компанії.

«На даний момент на лінії здійснюються пуско-налагоджувальні роботи, після завершення яких підприємство зможе переробляти до 688 тонн зерна на добу. Проте, навіть робота лінії в тестовому режимі дозволила КХП в грудні виробити 1,06 тис. тонн борошна», - йдеться в повідомленні.

У 2015 р. КХП виробив 83,8 тис. тонн борошна, 1,5 тис. тонн манної крупи та 27,4 тис. тонн висівок.

«Завдяки стабільно високій якості продукції, компанії також вдалося розширити географію експорту. У 2015 р. продукція КХП №2 експортувалася у більш ніж 15 країн світу, серед яких Молдова, Грузія, Туркменістан, Ізраїль, Палестина, Сирія, Ірак, В'єтнам, Ліван, Ангола та інші», - уточнюється в повідомленні.

Компанія «Укрпромінвест-Агро» займається вирощуванням цукрових буряків, пшениці, сої, кукурудзи, соняшнику, виробництвом борошна і цукру, а також м'ясних і молочним тваринництвом. Земельний банк компанії становить 122 тис. га.

 

  

Розробка сайту - Attico