• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
експорту українського борошна

Потенціал експорту українського борошна складає 500 тис. тонн щорічно — «Борошномели України»

Потенційно, використовуючи тільки наявні потужності, українські мірошники можуть експортувати близько 500 тис. тонн борошна щорічно.

Але за умови збереження попиту та можливостей для подальшої модернізації виробництва даний показник може бути суттєво збільшений. Про це 13 квітня у своїй доповіді в рамках Каспійсько-Чорноморського аграрного конгресу заявив голова ГС «Борошномели України» Родіон Рибчинський.

«Висока якість продукції поряд з розширенням її асортименту дозволяє українським борошномелам планомірно нарощувати обсяги експорту. Так, за підсумками 2014/15 МР на зовнішні ринки було поставлено рекордний для останнього десятиліття обсяг борошна - 257,5 тис. тонн», - додав експерт.

Він поінформував, що за підсумками поточного сезону експорт борошна прогнозується на рівні 300 тис. тонн, а в майбутньому сезоні може збільшитися до 330 тис. тонн.

Для України світовий ринок борошна є стратегічно важливим. Уже п'ятий сезон поспіль українські мірошники планомірно нарощують експорт своєї продукції, освоюючи нові ринки збуту і підтверджуючи високий статус надійного партнера», - підкреслив Р.Рибчинський.

Перевагами України у борошномельному сегменті є сировинна база та наявність потужностей — «Борошномели України»

У лютому Україна експортувала майже 20% виробленого борошна — експерт

Виробництво борошна й хліба в Україні з початку року знизилося на 4%

 

Розробка сайту - Attico