• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Світовий виробник млинового обладнання Alapala Makina інвестує в Україну

Турецька компанія Alapala Makina, промисловий підрозділ Alapala Group, веде переговори про постачання в Україну обладнання для будівництва великого млинового комплексу.

Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко повідомив в інтерв'ю РБК-Україна.

 «Ми отримали від турецького виробника - компанії Alapala - пропозицію про постачання млинового обладнання. Фінансування буде здійснюватися турецьким Ексімбанком за ставкою EURIBOR (зараз нульовий) плюс 2,5%. Тобто банк фінансує компанію Alapala, а вони з розстрочкою на п'ять років постачають нам обладнання», - повідомив він, зазначивши, що проект реалізується в партнерстві з ПАТ «Аграрний Фонд».

За словами А.Радченко, місце розміщення майбутнього підприємства ще обговорюється. Він припустив, що це може бути столичний регіон, де дуже висока концентрація хлібопекарських підприємств. Передбачувана потужність нового млина складає 150 тонн переробки зерна на добу. Сума вкладень – 4,5 млн. євро.

А.Радченко повідомив, що окрім ефекту для підприємства, даний проект буде мати позитивний вплив на галузь і загальний бізнес-клімат в країні, так як це дасть сигнал міжнародним компаніям, що Україна залишається привабливою країною для інвестицій.

На сьогоднішній день в Україні діє близько 900 млинів, з яких лише близько 20 промислові, з обсягом переробки понад 100 тонн зерна на добу.

Україна в 2016/17 МР експортувала рекордні 400 тис. тонн борошна - ПАТ «Аграрний фонд»

Форум зернопереработчиков – 2017: производство, экспорт, инновации

Україна з початку 2017/18 МР експортувала понад 40 тис. тонн борошна

 

Розробка сайту - Attico