• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Україна в першому півріччі експортувала майже 10 тис. тонн борошна в Індонезію

Україна за 6 місяців п.р. поставила на ринок Індонезії 9,9 тис. тонн борошна на суму $1,8 млн.

Про це повідомила колишній заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, Індонезія істотно зменшила імпорт борошна через розвиток власної промисловості за останні 5 років. Однак Україна збільшила свою частку в структурі імпорту Індонезії з 5% в 2011 р. до 32% (23 тис. тонн) в 2015 р. і залишилася одним з найбільших постачальників пшеничного борошна на індонезійський ринок.

"Паралельно Україна також істотно збільшила експорт пшениці. Ми сподіваємося, що розвиток нашого експорту в Індонезію зростатиме за рахунок продукції з доданою вартістю (борошно), а також за рахунок сировини (пшениця). Індонезія на відміну від багатьох країн має низьке ввізне мито: на пшеничне борошно – 5%, борошно інших культур – 5,4%, крупу – 5%, соєвий шрот – 0%, соняшниковий шрот – 2,9%. Тобто  за даний ринок збуту продукції з доданою вартістю варто боротися. Він не має квот або фітосанітарних обмежень. В Україні готові якісно обслуговувати споживачів Індонезії", - відзначила В.Рутицька.

Відзначимо, з 11 по 14 серпня п.р. в Grand Cіty (м. Сурабая) відбулась виставка East Food Іndonesіa Expo 2016, у рамках якої асоціація "Борошномели України" разом з радником міністра аграрної політики і продовольства України В.Рутицькою за підтримки FAO представили українське борошно. Участь у заході взяли 70 експонентів та близько 14000 відвідувачів з Південно-Східної Азії й Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Індонезія - перспективна країна для збільшення експорту українського борошна та круп

Асоціація "Борошномели України" разом з Мінагропродом представили українське борошно в рамках виставки East Food Іndonesіa Expo 2016

  

Розробка сайту - Attico