• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Українські переробники зерна змушені самостійно вирішувати цілий ряд внутрішніх і зовнішніх проблем галузі - експерт

В даний час для забезпечення ефективності своєї виробничої діяльності українські переробники зерна змушені вирішувати цілий ряд як внутрішніх, так і зовнішніх проблем.

Про це 24 вересня в своїй доповіді на конференції «Борошно і крупи: сировина, ринок, технології» в Києві заявив генеральний директор компанії КП «Білоцерківхлібопродукт» Іван Шилов.

«У їх числі недостатня ефективність діючої системи декларування цін на сільгосппродукцію, надмірна кількість перевірок з боку антимонопольних органів, значна нестабільність ситуації на внутрішньому ринку зерна, логістичні та тарифні проблеми транспортування продукції і цілий ряд інших проблем», - зазначив він.

Всі вищевказані проблеми І.Шилов назвав «внутрішніми», при цьому основною з них є відсутність державної програми розвитку галузі.

У числі зовнішніх чинників, що впливають на розвиток галузі, він відзначив «слабке» просування готової продукції на зарубіжні ринки, а також суттєві адміністративні проблеми при імпорті обладнання та запчастин для галузі.

«І, нарешті, відома всім проблема неповернення ПДВ, яка тягнеться роками», - резюмував І.Шилов.

  

Розробка сайту - Attico