• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В 2015 році хлібозаводи Lauffer Group в Одеській області випустили понад 40 тис. тонн продукції

Найбільші виробники хлібобулочних виробів в Одеській області – «Одеський коровай», «Білгород-Дністровська паляниця» та «Котовський хлібозавод» (Lauffer Group) – за перше півріччя виробили понад 40 тис. тонн продукції, що відповідає показникам за аналогічний період роком раніше.

Про це 31 серпня повідомила прес-служба Lauffer Group. Вказується, що, згідно із даними Держстату, компанія займає (у натуральному вираженні) 68% на ринку хліба в м. Одеса і 35% в області.

«Обсяги виробництва хліба та хлібобулочних виробів підприємств становлять близько 220 т/добу. Загалом за перше півріччя 2015 р. хлібозаводи «Одеського короваю» виробили 40,3 тис. тонн хлібобулочних виробів... Крім того, понад 60% хліба, виробленого підприємством, становлять масові сорти хліба, ціна на які залишається однією з найнижчих у регіоні», - відзначив комерційний директор Lauffer Group Bakery на національному рівні Іван Гинга.

Також у прес-релізі говориться, що з початку 2014 р. інвестиції у виробництво «Одеського короваю» склали близько 2,5 млн. грн., до кінця ц.р. планується інвестувати ще 5 млн. грн.

Міжнародна група компаній LAUFFER входить до десятки переробних компаній України і є одним зі світових лідерів у сегменті виробництва борошна та хлібобулочних виробів. За результатами 2013 р. обіг групи склав $415 млн.

Група компаній працює в Україні 14 років і включає близько 100 підприємств, які працюють у різних сегментах продовольчого виробництва.

В Україні в січні-червні вироблено 950 тис. тонн борошна та 585 тис. тонн хліба – Держстат

Lauffer Group інвестувала у виробниутво Одеського короваю близько 2 млн. гривень

 

Розробка сайту - Attico