• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

В Україні запускається перше виробництво вітамінізованого борошна

ТОВ "Агро-Юг-Сервіс" вперше виводить на український ринок вітамінізоване пшеничне борошно вищого ґатунку під торговою маркою «Аміна».

Про це 28 травня повідомила прес-служба компанії.  

"Найближчим часом на полицях магазинів і супермаркетів України з'явиться вироблене в Миколаєві збагачене вітамінами борошно вже відомої торгової марки «Аміна». Фортифікація борошна мінералами і вітамінами – вже звична практика для інших країн, але справжній прорив для харчової промисловості України", - йдеться в повідомленні.

IMG 1041

Як уточнюється, до складу фасованого борошна увійдуть наступні мікронутрієнти: А, D3, B1, B2, B6, PP, B12, фолієва кислота, цинк і залізо. При цьому збагачується на фінальній стадії виробництва саме борошно вищого сорту, оскільки в процесі ретельної переробки зерно втрачає верхні шари, найбільш цінні мікроелементами.

"Зараз у багатьох державах світу випускається подібна продукція, Україна ж в цьому аспекті довго відставала. Але тепер і у нас з'явилася це невід'ємна складова раціону сучасної людини, і ми раді, що наша компанія стала «першопрохідцем» в даному напрямку. Ідея народилася у нас в минулому році. Останніми місяцями йшла напружена робота, з використанням нового обладнання з ЄС і впровадженням німецьких технологій. Результат, сподіваємося, задовольнить навіть найвибагливішого споживача", - зазначив заступник генерального директора ТОВ "Агро-Юг-Сервіс" з маркетингу та стратегічного розвитку Шаміль Малачієв.   

Крім Миколаєва, новий продукт з'явиться в магазинах Первомайська, Одеси, Херсона, Кривого Рогу, а потім і інших міст нашої країни. Вартість вітамінізованого борошна буде такою ж, як і незбагаченої «Аміни» вищого сорту.

 

Розробка сайту - Attico