• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
експорт борошна  ДПЗКУ

З початку сезону ДПЗКУ експортувала майже 30 тис. тонн борошна та висівок

Державна продовольчо-зернова корпорації України з початку 2017/18 МР поставила на зовнішні ринки 28,7 тис. тонн борошна та висівок. Про це повідомив в.о. голови правління Дмитро Гавриш.

«ДПЗКУ продовжує ефективно використовувати можливість переробних підприємств для нарощення обсягів експорту борошномельної продукції. Так, у листопаді поточного маркетингового року ми експортували 7,4 тис. тонн борошномельної продукції, тим самим виконавши план на 86%», - наголосив керівник корпорації.

За його словами, корпорація продає борошно та висівки і на внутрішній ринок – у цьому маркетинговому році було відвантажено 37,8 тис.тонн, що на 54% більше минулого маркетингового року.

«Забезпечення попиту на борошномельну продукцію – одне з першочергових завдань для корпорації. Саме у листопаді на внутрішній ринок було поставлено 6,3 тис. тонн борошномельної продукції, виконавши план на 94%», - зазначив Д.Гавриш.

Як повідомлялось раніше, сьогодні ДПЗКУ відвантажує борошно до країн Анголи, Китаю, ОАЕ, Саудівської Аравії, Сомалі. Основними ж споживачами гранульованих висівок залишаються Туреччина, Єгипет і Марокко.

Розвиток внутрішнього ринку борошна в Україні стримують зниження чисельності населення і зміна культури харчування - експерт

Україна з початку 2017/18 МР експортувала 166 тис. тонн борошна

Темпи приросту світового використання зерна в продовольчих цілях в найближчі 10 років сповільняться - експерт

 

Розробка сайту - Attico