• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Зберегти обсяг експорту українського борошна можуть нові варіанти поставок до КНДР – експерт

Зберегти обсяг експорту українського борошна можуть нові варіанти поставок до КНДР – експерт

Українські експедитори, які займаються поставками пшеничного борошна до Корейської Народно-Демократичної Республіки, спільно з партнерами з Китаю активно шукають варіанти вирішення проблеми з відвантаженнями контейнерів до КНДР.

Про це ІА «АПК-Інформ» повідомив радник голови ПАТ «Аграрний фонд» Сергій Сакіркін.

За його словами, якщо експедитори знайдуть нові варіанти доставки вантажів в КНДР, обсяги експорту українського борошна не знизяться.

Нагадаємо, що з 1 березня всі морські контейнерні лінії, які володіють парком контейнерів і контейнеровозів, без попередження відмовилися надавати своє обладнання для поставки будь-яких товарів до Північної Кореї, у тому числі й українського борошна, що поставляється через китайський порт Далян. У зв'язку з цим Україна втратила єдину можливість поставляти пшеничне борошно до КНДР, яка є основним імпортером цієї української продукції.

«У березні в напрямку КНДР поїдуть усі контейнери, замовлені в лютому. Жодного додаткового – всього близько 600-800 контейнерів. Тобто в березні статистика експорту борошна для України буде доброю. Однак міжнародні морські контейнерні лінії з 1 березня не приймають замовлення на постачання до Північної Кореї – бояться неповернення контейнерів», – пояснив С.Сакіркін.

Він нагадав, що протягом останніх двох років Україна поставляла до КНДР більше 50% від загального обсягу експорту борошна. Українські експортери розраховували, що поставки збережуться на попередньому рівні й у 2015/16 МР загальний обсяг експорту даної продукції досягне 350 тис. тонн, але тепер все залежить від налагодження альтернативних шляхів постачання.

У 2015/16 МР очікується рекордний обсяг торгівлі пшеничним борошном – IGC

Виробництво борошна в Україні в січні скоротилося на 6,8%

Вітаємо нових учасників ГС «Борошномели України»!

  

Розробка сайту - Attico