• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Учасники Спілки

Приєднуйтесь до команди справжніх професіоналів

Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Аміна»)

Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Аміна»)

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» працює на агропромисловому ринку України з 2000 року. На сьогодні компанія є одним із найбільших виробників борошна пшеничного на півдні України.

ГП

ГП "Новопокровский комбинат хлебопродуктов"

Новопокровский КХП является одним из крупнейших на Украине зерноперерабатывающих предприятий, лидирующих в системе хлебопродуктов.

КВФ «Рома» (Ліхачівський КХП)

КВФ «Рома» (Ліхачівський КХП)

ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «Рома», що спеціалізується на виробництві борошна та хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна, стабільно працює на ринку України із серпня 1992 року.

Стар Шайн Шипінг

Стар Шайн Шипінг

Стар Шайн Шипінг - транспортно-логістична компанія, що надає повний спектр послуг експедирування та оформлення вантажів. Спеціалізується на перевезенні борошна.

Концерн Хлібпром

Концерн Хлібпром

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє понад 220 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

ПрАТ «Рівне Борошно»

ПрАТ «Рівне Борошно»

ПрАТ «Рівне Борошно» є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у західному регіоні України. 

ТОВ

ТОВ "Зернарі"

«Зернарі» - український виробник та постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищого гатунку та якості

«Наука і технологія» (ТМ

«Наука і технологія» (ТМ "Херсонмлин")

Млиновий комплекс ТОВ фірми «Наука і технологія» філія «Млин» заснований в 1999 році в м.Цюрупинськ Херсонська область, і розташований в 20 км від м Херсон.

Барвінковський комбінат хлібопродуктів

Барвінковський комбінат хлібопродуктів

ТОВ «Барвінковський комбінат хлібопродуктів» - це інноваційна компанія, яка складається з команди професіоналів із творчим і підприємницьким потенціалом, націлених на успіх.

Група компаній

Група компаній "НОВААГРО"

ТОВ «ТБ» НОВААГРО» входить до групи компаній «НОВААГРО», є динамічною та яка успішно розвивається на українському і міжнародних ринках компанією, яка зарекомендувала себе як надійний і взаємовигідний партнер.

Підприємство «Білоцерков-хлібопродукт»

Підприємство «Білоцерков-хлібопродукт»

Колективне підприємство «Білоцерковхлібопродукт» - сучасне потужне підприємство з переробки зерна.

Миколаївський комбінат хлібопродуктів

Миколаївський комбінат хлібопродуктів

Публічне акціонерне товариство «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» було утворено шляхом корпоратизації державної компанії «Миколаївський комбінат хлібопродуктів».

Сквірський КХП

Сквірський КХП

ТОВ «Сквірський комбінат хлібопродуктів» є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи, дієтичного і кондитерського гречаного борошна, вівсяних і гречаних пластівців, кукурудзяної крупи і борошна.

ТОВ

ТОВ "ОЛИС"

Компанія «ОЛИС» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна.

Шевченківській завод продтоварів

Шевченківській завод продтоварів

ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» було засновано в 2000 році . За цей час підприємство встигло отримати статус національного виробника та високо зарекомендувати себе як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Добродія Фудз

Добродія Фудз

 

ТОВ «Добродія Фудз» - один з ведучих виробників вівсяних пластівців та продуктів здорового харчування в Україні під ТМ Добродія та ТМ San Grano.

 

Бюлер представництво в Україні Bühler Group

Бюлер представництво в Україні Bühler Group

Компанія Бюлер займає провідні позиції на світовому ринку в сфері технологій і методів переробки зерна в борошно й комбікорми, виробництва макаронних виробів і шоколаду.

Заводи «Хлібодар»

Заводи «Хлібодар»

Хлібодар – це заводи з багаторічною історією. Заводи, які бачили різні часи. Але пекарі завжди любили працю і вкладали у свою справу душу.

Компанія PrimusAgro ТМ Pan&Pan

Компанія PrimusAgro ТМ Pan&Pan

Компанія PrimusAgro – молода перспективна компанія, діяльність якої пов'язана з реалізацією продуктів сільськогосподарського сектора.

ПАТ «Аграрний фонд»

ПАТ «Аграрний фонд»

Провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку продукції, підтримки вітчизняного товаровиробника.

Столичний млин

Столичний млин

Історія підприємства бере свій початок з 1901 року. За сторіччя існування структура підприємства змінювалася, проте незмінними лишались дві складові успіху – висока якість продукції та працьовитий колектив

ТОВ «Амбар»

ТОВ «Амбар»

ТОВ «Амбар» є однією з провідних зернопереробних  компаній  Вінницької області. Історія компанії розпочалась ще в 1997 році.

ТОВ «МЛИН БАЗА»

ТОВ «МЛИН БАЗА»

ТОВ «МЛИН БАЗА» є виробником пшеничного борошна і висівок ТМ «Хлібний майстер». Високоякісне та екологічно чисте борошно вищого та першого сортів виробляється на обладнанні імпортного виробництва (адреса потужності - Житомирська обл., м. Андрушівка, вул. Лисенка, 22)  з зерна, яке вирощене за сучасними технологіями по міжнародним стандартам. Вироблена продукція розфасовується в поліпропіленові мішки по 50 та 25 кг, а також упаковки по 1 кг, 2кг, 3 кг та 5 кг. 

ТОВ « МОВЕР МІЛ»

ТОВ « МОВЕР МІЛ»

ТОВ «МОВЕР МІЛ» - це нове сучасне підприємство, що займається переробкою зерна пшениці. Потужність переробки складає 350 тонн зерна на добу, що дає можливість щомісячно виробляти  до 6000 тонн борошна вищого сорту, 1100т борошна 1 сорту, 2000т висівки розсипної, 150т  манки.

Розробка сайту - Attico