• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Учасники Спілки

Приєднуйтесь до команди справжніх професіоналів

Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Аміна»)

Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Аміна»)

ТОВ «Агро-Юг-Сервіс» працює на агропромисловому ринку України з 2000 року. На сьогодні компанія є одним із найбільших виробників борошна пшеничного на півдні України.

КФХ

КФХ "Буштрук" (ТМ «КИЇВ Мікс»)

СФГ «Буштрук» – сімейне підприємство з більш ніж 20-річною історією виробництва макаронних виробів класу «Екстра» під ТМ «КИЇВ Мікс». 

КВФ «Рома» (Ліхачівський КХП)

КВФ «Рома» (Ліхачівський КХП)

ТОВ «Комерційно-виробнича фірма «Рома», що спеціалізується на виробництві борошна та хлібобулочних виробів, прийманні та переробці зерна, стабільно працює на ринку України із серпня 1992 року.

Стар Шайн Шипінг

Стар Шайн Шипінг

Стар Шайн Шипінг - транспортно-логістична компанія, що надає повний спектр послуг експедирування та оформлення вантажів. Спеціалізується на перевезенні борошна.

ТОВ

ТОВ "ОЛИС"

Компанія «ОЛИС» спеціалізується в розробці, виробництві та впровадженні в промисловість технологій і обладнання для переробки зерна.

ТОВ «МЛИН БАЗА»

ТОВ «МЛИН БАЗА»

ТОВ «МЛИН БАЗА» є виробником пшеничного борошна і висівок ТМ «Хлібний майстер». Високоякісне та екологічно чисте борошно вищого та першого сортів виробляється на обладнанні імпортного виробництва (адреса потужності - Житомирська обл., м. Андрушівка, вул. Лисенка, 22)  з зерна, яке вирощене за сучасними технологіями по міжнародним стандартам. Вироблена продукція розфасовується в поліпропіленові мішки по 50 та 25 кг, а також упаковки по 1 кг, 2кг, 3 кг та 5 кг. 

ПрАТ «Черкаський КХП»

ПрАТ «Черкаський КХП»

ПрАТ «Черкаський КХП», що входить до корпорації «Формула смаку» було засновано у 1968 році та займається приймання , зберіганням і подальшою переробкою зерна пшениці в борошно для хлібопечення. На території підприємства знаходиться млин з виробничою потужністю 130 т/добу, який працює на трьох сортному помелі (борошно вищого, першого та другого ґатунку)

Шевченківській завод продтоварів

Шевченківській завод продтоварів

ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» було засновано в 2000 році . За цей час підприємство встигло отримати статус національного виробника та високо зарекомендувати себе як на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Добродія Фудз

Добродія Фудз

 

ТОВ «Добродія Фудз» - один з ведучих виробників вівсяних пластівців та продуктів здорового харчування в Україні під ТМ Добродія та ТМ San Grano.

 

ТОВ «ДМК «Дніпромлин»

ТОВ «ДМК «Дніпромлин»

ТОВ «ДМК «Дніпромлин»- одне з перших і найбільших зернопереробних підприємств України. Вже понад століття ми вдосконалюємо виробництво продукції для мільйонів споживачів. І є надійними партнерами відомих торгових мереж країни. «ДМК «Дніпромлин»- продукція найвищої якості у кожну оселю!

Концерн Хлібпром

Концерн Хлібпром

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє понад 220 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів.

ТОВ «Диканька млин»

ТОВ «Диканька млин»

ТОВ «ДиканькаМлин» – український виробник  борошна пшеничного та крупи манної з зерна пшениці м’яких сортів, вирощеної в Україні, постачальник та експортер продукції власного виробництва. Свою продукцію ТОВ «ДиканькаМлин» під торговою маркою «Диканське» експортує більше ніж у 12 країн світу.

Столичний млин

Столичний млин

Історія підприємства бере свій початок з 1901 року. За сторіччя існування структура підприємства змінювалася, проте незмінними лишались дві складові успіху – висока якість продукції та працьовитий колектив

Підприємство «Білоцерков-хлібопродукт»

Підприємство «Білоцерков-хлібопродукт»

Колективне підприємство «Білоцерковхлібопродукт» - сучасне потужне підприємство з переробки зерна.

ТОВ « МОВЕР МІЛ»

ТОВ « МОВЕР МІЛ»

ТОВ «МОВЕР МІЛ» - це нове сучасне підприємство, що займається переробкою зерна пшениці. Потужність переробки складає 350 тонн зерна на добу, що дає можливість щомісячно виробляти  до 6000 тонн борошна вищого сорту, 1100т борошна 1 сорту, 2000т висівки розсипної, 150т  манки.

Agro Marketing Agency

Agro Marketing Agency

Agro Marketing Agency - маркетингове агентство для агробізнесу. Ми розробляємо та впроваджуємо стратегії для просування в агробізнесі. Агентство агромаркетінг надає повний спектр маркетингових послуг і сприяє налагодженню комунікаційних каналів для гравців сільськогосподарського та продуктового ринку.

Сквірський КХП

Сквірський КХП

ТОВ «Сквірський комбінат хлібопродуктів» є одним з найбільших на Україні виробників гречаної крупи, дієтичного і кондитерського гречаного борошна, вівсяних і гречаних пластівців, кукурудзяної крупи і борошна.

Бюлер представництво в Україні Bühler Group

Бюлер представництво в Україні Bühler Group

Компанія Бюлер займає провідні позиції на світовому ринку в сфері технологій і методів переробки зерна в борошно й комбікорми, виробництва макаронних виробів і шоколаду.

Заводи «Хлібодар»

Заводи «Хлібодар»

Хлібодар – це заводи з багаторічною історією. Заводи, які бачили різні часи. Але пекарі завжди любили працю і вкладали у свою справу душу.

ПрАТ «Рівне Борошно»

ПрАТ «Рівне Борошно»

ПрАТ «Рівне Борошно» є одним із найбільших постачальників борошна власного виробництва у західному регіоні України. 

ТОВ

ТОВ "Зернарі"

«Зернарі» - український виробник та постачальник зерна, пшеничного борошна та круп найвищого гатунку та якості

ТОВ «ТД КАСКАД ПЛЮС»

ТОВ «ТД КАСКАД ПЛЮС»

 

ТОВ «ТД КАСКАД» (Кіровоградська обл., м. Світловодськ) - підприємство більше 30-ти років працює в галузі борошномельного виробництва та випускає продукцію під ТМ «КАСКАД». Стабільну якість продукції забезпечується багаторічним досвідом та сучасним обладнанням.

 

ПАТ «Аграрний фонд»

ПАТ «Аграрний фонд»

Провідний оператор аграрного сектору України. Метою діяльності є створення сприятливих умов для розвитку сільського господарства, функціонування ринку продукції, підтримки вітчизняного товаровиробника.

Компанія PrimusAgro ТМ Pan&Pan

Компанія PrimusAgro ТМ Pan&Pan

Компанія PrimusAgro – молода перспективна компанія, діяльність якої пов'язана з реалізацією продуктів сільськогосподарського сектора.

Розробка сайту - Attico