• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Кабінет міністрів України доповнив список товарів з обмеженою максимальною націнкою при роздрібній торгівлі крупою гречаною, цукром-піском, борошном пшеничним вищого ґатунку та вермішеллю з нього, молоком пастеризованим жирністю 2,5%, олією соняшниковою, яйцями курячими категорії С1, тушкою курячою та маслом вершковим жирністю 72,5%, повідомило ІА "АПК-Інформ".

Відповідну постанову, що розширює список продуктів харчування, роздрібна надбавка при продажу яких не може перевищувати 10% від їхньої оптової відпускної ціни, уряд затвердив на засіданні 12 січня, повідомило агентство Інтерфакс-Україна

Згідно з текстом прийнятої урядом постанови, максимальна роздрібна націнка на зазначені продукти встановлюється на рівні не більше 10% від оптово-відпускної ціни з урахуванням рекламних, маркетингових, логістичних послуг, послуг із підготовки, обробки, пакування та інших послуг, пов'язаних із реалізацією кінцевому споживачеві.

Фіксація націнки вводиться до кінця карантину, викликаного пандемією COVID-19.

Нагадаємо, що постановою №1432 від 30 грудня 2021 р. уряд України вніс батон і соняшникову олію до переліку харчових продуктів, подорожчання яких повинні заздалегідь декларувати суб'єкти господарювання, що їх реалізують, а також заборонив встановлювати націнку на хліб житньо-пшеничний і батон понад 10%.

 

 

Асоціації хлібопекарської галузі звернулися до президента Володимира Зеленського та Кабміну з проханням забезпечити "пільговий" газ для стабільності виробництва, про це повідомила Економічна правда.

Родіон Рибчинський, директор ГС «Борошномели України», кандидат технічних наук приєднався до IAOM (International Association of Operative Millers), а саме Eurasia session як член виконавчого комітету, представляючи ГС «Борошномели України».

Україні необхідні розробка та впровадження державної програми з відродження якості вітчизняного хліба. Про це заявила голова Держпродспоживслужби України Владислава Магалецька, повідомило ІА «АПК-Інформ».

Три галузеві асоціації українського зернового ринку відкликають свої узгодження Меморандуму про взаєморозуміння щодо граничних обсягів експорту зерна в сезоні-2021/22, підписаного 5 липня п.р. Мінагрополітики України та учасниками ринку.

З почуттям глибокого суму сповіщаємо друзів, колег, що 29 серпня ц.р. на 89 році життя помер заслужений будівельник Украіни, заступник  міністра хлібопродуктів Украіни Соболєв Віктор Федорович. Пухом йому земля, вічна пам'ять.

 23-25 вересня в Одесі (готель Premier Hotel Odesa) відбудеться ХІХ Міжнародна конференція «Форум зернопереробників-2021», організаторами якої є ГС «Борошномели України» та ІА «АПК-Інформ».

Традиційно в ході форуму буде розглянуто ключові тренди розвитку світового й українського ринків зерна та зернопродуктів, перспективні напрямки переробки, в т.ч. і глибокої, зернової продукції та торгівлі, питання якості та техніко-технологічні аспекти в борошномельно-круп'яній галузі та багато іншого, включаючи виробництво альтернативних видів борошна, замороженого хліба, напівфабрикатів та ін.

З метою всебічного та детального огляду ринку слово буде надано понад 20 спікерам – ключовим експертам та аналітикам зернопереробного бізнесу, представникам міжнародних торгових та інвестиційних компаній.

Свою участь у «Форумі зернопереробників-2021» уже підтвердили топменеджери таких підприємств, як Сквирське КХП, «Столичний млин», «Рівне Борошно», «Мельком», «Хлібодар» (HD Group), Аграрний фонд, «Білоцерковхлібопродукт», «Добродія», «Агро-Юг-Сервіс», Концерн «Хлібпром», «МЛИН БАЗА», «Зернарі», КПФ «РОМА» та багато інших виробників борошномельно-круп'яної продукції.

В рамках конференції відбудеться мінівиставка технологій переробки зерна, виробництва борошна та круп, покращувачів для борошна та хліба, лабораторного обладнання й ін.

Крім того, 24-25 вересня на учасників «Форуму зернопереробників-2021» очікує Teambuilding у м. Вилкове, який організовано партнером конференції та членом ГС «Борошномели України» – компанією Star Shine Shipping.

В рамках екскурсії всі отримають додаткову можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, відвідати нульовий кілометр, поселення старообрядців старого острівного району Липоване, рисові чеки.

Вивчайте умови участі, реєструйтеся та приєднуйтеся до нашого руху зернопереробників, форуму, перевіреного часом!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 

Сторінка 1 із 18

 

Розробка сайту - Attico