• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Організацією «National Day Calendar» 20 березня оголошено Міжнародним днем борошна. Цей день обрано, як день весняного рівнодення, початок посівного сезону в Північній півкулі і початок сезону жнив в Південній півкулі. Для аграріїв і борошномелів це особливий час, час надії та подяки.

Шановні колеги, борошномели, хлібопекарі, кондитери, сільгоспвиробники та всі, хто причетний до виробництва борошна, Спілка «Борошномели України» вітає вас з Міжнародним днем борошна! Бажаємо всім успіху, гарних врожаїв, примолів, об’ємної та пористої випічки, міцного здоров’я та наснаги.

 

У м. Павлоград (Дніпропетровська обл.) планується будівництво заводу з глибокої переробки кукурудзи. Про це в ході засідання міського виконкому, що відбулося минулого тижня, заявив міський голова Анатолій Вершина.

 

З почуттям суму та глибокої скорботи сповіщаємо, що на 77-му році пішов із життя завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна Навчально-наукового інституту харчових технологій доктор технічних наук Шаповаленко Олег Іванович.

6 листопада 2020 року Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України призначено Власенка Андрія Володимировича в.о. члена правління АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», - повідомила прес-служба Спілки «Борошномели України»

Зростання вартості пшениці і продуктів її переробки, підвищення цін на цукор, соняшникову олію та інші інгредієнти для виробництва хліба та хлібобулочних виробів, а також девальвація гривні (практично на 20% з початку 2020 г.) призведуть до подорожчання базових продуктів хлібної групи.

Протягом першої декади вересня через збереження переважно сухої та спекотної погоди (з дуже високими для початку вересня денними температурами повітря та ґрунту) у більшості областей України відбувалося посилення та поширення повітряно-ґрунтової посухи.

Сторінка 1 із 17

 

Розробка сайту - Attico