• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×
Борошномели України, Дмитрий Приходько, Владислава Рутицкая

Асоціація "Борошномели України" разом з Мінагропродом представили українське борошно в рамках виставки East Food Іndonesіa Expo 2016

Асоціація "Борошномели України" разом з радником міністра аграрної політики і продовольства України Владиславою Рутицькою за підтримки FAO представили українське борошно на ринку Південно-Східної Азії в рамках виставки East Food Іndonesіa Expo 2016 (11-14 серпня).

"Україна має якісну борошномельну промисловість із добрими традиціями, і делегація наших борошномелів, яка взяла участь у виставці, представила на стенді продукцію наших виробників. Відпрацювали велику кількість переговорів і відвідувачів, обговорювали розширення співробітництва", - написала на своїй сторінці у Фейсбуці В.Рутицька.

На стенді "Борошномели України" були представлені різні види пшеничного борошна, крупів, борошняні суміші, а також печиво, макаронні вироби та інша продукція, що випускається підприємствами, які входять до асоціації.

Виставка East Food Іndonesіa Expo 2016 відбулася 11-14 серпня в Grand Cіty (м. Сурабая). У заході взяли участь 70 експонентів.

ГС «Борошномели України» разом із FAO презентує українське борошно в Африці

Борошномели України представляють вітчизняні борошно та крупи на найбільшій продовольчій виставці Азії

 

Розробка сайту - Attico