• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Асоціація «Борошномели України» взяла участь у Глобальному симпозіумі борошномелів

З 20 по 21 квітня асоціація «Борошномели України» бере участь у першому Глобальному симпозіумі борошномелів у місті Гамбург (Німеччина).

Учасниками симпозіуму стали представники борошномельного бізнесу з 54 країн світу: керівники та фахівці борошномельних підприємств і зернових компаній, вчені та члени Міжнародної асоціації ICC. Серед учасників асоціації «Борошномели України» захід відвідали представники Новопокровського КХП, ТОВ «ОЛИС», КХП «Барвінкове» та КП «Білоцерківхлібопродукт».

Представники галузі з усіх континентів обговорюють питання розвитку світового ринку пшениці, обробки і збагачення борошна, а також дізнаються про новітні технологічні розробки. Перший день симпозіуму присвячений загальним тенденціям розвитку ринку пшениці і пшеничного борошна, течіям світового ринку хлібопечення, дослідженням якості зерна та глобальному питанню здоров'я і збагачення продуктів харчування.

Під час другого дня буде розглядались питання якості у повному циклі виробництва борошна: від клімату місцевості, де зростає пшениця, до поліпшення і обробки борошна на підприємстві кінцевого споживача.

Асоціація висловлює подяку представництву компанії Mühlenchemie, товариство з обмеженою відповідальністю Штерн Інгредієнтс Україна за організацію поїздки.

Асоціація «Борошномели України» взяла участь у виставці «Gulfood 2017»

 

Розробка сайту - Attico