• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Асоціація «Борошномели України» взяла участь у виставці «Gulfood 2017»

З 26 лютого по 2 березня у місті Дубай за підтримки FАО та ЄБРР асоціація «Борошномели України» взяла участь у найбільшій у світі виставці харчової промисловості та виробництва напоїв «Gulfood 2017».

На стенді Спілки «Борошномели України» було презентовано весь асортимент продукції, яка виробляться членами спілки: борошно пшеничне цільнозернове та вищого гатунку; лінійка круп та пластівці з пшениці, спельти, гречки, пшона, гороху, кукурудзи, вівса, а також мікси злакових пластівців.

Під час виставки учасники Спілки Укр-Агро-Продукт, Білоцерківхлібопродукт, Сквірський комбінат хлібопродуктів (ТМ «Skvira»), КПФ «Рома», Агро-Юг-Сервіс (ТМ «Amina»), Миколаївський КХП (ТМ «Щедрий господар»), Novaagro, Every Day, Primus Agro, КХП «Барвінкове», ПАТ «Аграрний фонд», GFS Group, Амбар і ТОВ «ОЛИС» провели переговори та зустрічі з дистриб'юторами в ОАЕ та іншими торговими і виробничими компаніями з країн Перської затоки стосовно постачання української борошномельно-круп’яної продукції та обладнання для переробки зерна. Таким чином, є всі передумови того, що у найближчому майбутньому українське борошно та крупи з’являться на полицях крамниць країн Перської затоки.

Отже виставка «Gulfood 2017», безумовно, стала дуже важливою подією та потужним поштовхом для розвитку української зернопереробної галузі на міжнародному ринку продуктів харчування.

Спілка «Борошномели України» висловлює подяку FАО та ЄБРР за підтримку в організації торгової місії в ОАЕ та участі у виставці «Gulfood 2017».

 

 

Розробка сайту - Attico