• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Борошномели та хлібопекарі відмовились узгоджувати меморандуму про експорт зерна з України в 2021/22 МР

Три галузеві асоціації українського зернового ринку відкликають свої узгодження Меморандуму про взаєморозуміння щодо граничних обсягів експорту зерна в сезоні-2021/22, підписаного 5 липня п.р. Мінагрополітики України та учасниками ринку.

Про це йдеться в листі, направленому 8 жовтня на адресу міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка. Три галузеві асоціації українського зернового ринку відкликають свої узгодження Меморандуму про взаєморозуміння щодо граничних обсягів експорту зерна в сезоні-2021/22, підписаного 5 липня п.р. Мінагрополітики України та учасниками ринку. Документ, спрямований на адресу голови Мінагрополітики, підписали директор ГО «Борошномели України» Родіон Рибчинський, президент Всеукраїнської асоціації пекарів Юрій Дученко та голова об'єднання «Укрхлібпром» Олександр Васильченко.
Своє рішення про відкликання погоджень підписанти листа пояснили тим, що в рамках робочих зустрічей щодо узгодження додатка до меморандуму, який визначає граничний обсяг експорту української пшениці в 2021/22 МР, позиції вищевказаних асоціацій «було проігноровано, що, таким чином, повністю нівелює положення ст. 1 підписаного меморандуму».
Детальне обґрунтування свого рішення підписанти листа мають намір озвучити в ході спеціальної прес-конференції, запланованої на 12 жовтня.

 

 

 

Розробка сайту - Attico