• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Борошномели України представляють вітчизняні борошно та крупи на найбільшій продовольчій виставці Азії

13 серпня в Гонконгу відкрилася найбільша виставка продовольчих товарів Азії – HKTDC Food Exhіbіtіon, робота якої триватиме до 17 серпня.

За підтримки FAO і ЄБРР у складі української делегації у виставці бере участь громадська спілка «Борошномели України», яка представить стенд із пакетованими українським борошном і крупами, а також низкою функціональних продуктів на основі зернової сировини (шрот та олію із зародка пшениці)..

В українській експозиції представлена продукція таких провідних виробників, як Білоцерковхлібопродукт, Новопокровський і Барвенківський КХП, ТОВ «КВФ«Рома», Сквірський КХП, ТОВ «Украгропродукт» (ТМ «Хлібодар» і «Новоукраїнка»), а також групи підприємств під ТМ Pan&Pan.

Загалом у виставці беруть участь 1200 експонентів, 19 тис. зареєстрованих покупців і понад 100 тис. відвідувачів.

«Українські асоціації підприємств агробізнесу, зокрема Асоціація українських борошномелів, Асоціація виробників молока, які беруть участь у поточній виставці, надають істотну підтримку своїм членам в освоєнні перспективних ринків збуту своєї продукції. При цьому варто пам'ятати, що на цей час інвестиції в просування експорту продукції є найбільш окуповуваними – на один інвестований долар США експортні продажі в середньому збільшуються на $40», - відзначив економіст FAO Дмитро Приходько.

Асоціація «Борошномели України» презентує українське борошно на ринку Азії

Україна посідає 6 місце в рейтингу світових експортерів борошна

Millers of Ukraine presentation in Hong Kong

 

Розробка сайту - Attico