• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Борошномели України відвідали завод Buhler та зернопереробні підприємства у Швейцарії

Учасники ГС «Борошномели України» 8-9 червня відвідали борошномельні підприємства у Швейцарії.

В ході екскурсії представники асоціації побували у головному офісі та на заводі провідного виробника зернопереробного обладнання — компанії Buhler у м. Уцвіль (Швейцарія), а також на трьох зернопереробних підприємствах, укомплектованих обладнанням Buhler. Зокрема українські борошномели відвідали млин Swissmil (м. Цюріх), пекарню Bakery Bertschi (м. Клотен), млин Grüninger Mill (м. Флумс).

У головному офісі компанії Buhler українські делегати дізналися про новітні розробки у галузі переробки зерна та відвідали майстер-клас з управління обладнанням у «школі борошномелів».

Екскурсія на зернопереробне підприємство Swissmill була особливо цікавою. Потужність заводу з виробництва борошна складає 1000 т/добу. Особливість підприємства в тому, що паралельно працює 4 секції: переробка м'якої пшениці, пшениці дурум, вівса в пластівці, а також кукурудзи - в борошно. Всі лінії працюють паралельно і не залежать одна від одної. Управляється все виробництво лише двома операторами. Млин обслуговує величезний залізобетонний елеватор висотою 119 метрів, який вважається найвищим в світі. Все технологічне обладнання на млині й елеваторі розроблено і встановлено компанією Buhler.

 

 

 

 

Розробка сайту - Attico