• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

До асоціації «Борошномели України» доєдналося СФГ «Буштрук» (ТМ «КИЇВ Мікс»)

 Членом ГО «Борошномели України» стало СФГ «Буштрук» (AFE BUSHTRUK) – сімейне підприємство з більш ніж 20-річною історією виробництва макаронних виробів класу «Екстра» під ТМ «КИЇВ Мікс».

КФХ «Буштрук» – єдина в Україні компанія, яка виготовляє макаронні вироби з особливого борошна, отриманого з зерна з підвищеною склоподібністю. Їх продукція є близькою до макаронних виробів, виготовлених з твердих сортів пшениці. На підприємстві впроваджена жорстока система контролю якості на всіх етапах виробництва – від постачальників до кінцевого споживача, що підтверджено вітчизняними і зарубіжними сертифікатами (ISO, HACPP, Halal, ДСТУ та ін.).

«Буштрук» є одним із найбільших в Україні експортерів, чию продукцію гідно оцінили в країнах Європи, Азії та Африки. Асортимент компанії СФГ «Буштрук» становить 17 видів короткорізаних і 4 види довгорізаних макаронних виробів (спагетті, спагетінні, букатіні і лінгвіні). Характерною особливістю продукції компанії є те, що вона ідеально підходить для вегетаріанського столу. Підприємство випускає макаронні виробів як під власними ТМ, так і на умовах ВТМ (розробка і створення продукту під вашою власною ТМ).

 

 

Розробка сайту - Attico