• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Експорт пшеничних висівок з України в 2017/18 МР здійснюється рекордними темпами - ІА «АПК-Інформ»

Згідно з оперативними даними, за підсумками першої половини 2017/18 МР (липень-грудень) з України було експортовано 295,2 тис. тонн пшеничних висівок.

Це є рекордним показником для даного періоду за всю історію поставок і на 18% перевищує аналогічний показник попереднього сезону.

При цьому варто відзначити, що приріст експорту висівок формується, незважаючи на зниження обсягів виробництва борошна в Україні. Так, за підсумками липня-листопада поточного сезону великі підприємства України, згідно з офіційними даними, справили 874,4 тис. тонн борошна, що на 5,6% менше, ніж за аналогічний період попереднього сезону (926,3 тис. тонн). Таким чином, істотно збільшується частка висівок, що поставляються на експорт, а для борошномельних підприємств дана продукція переходить в розряд ключових, що мають більш високу рентабельність.

Згідно з оцінками аналітиків ІА «АПК-Інформ», за підсумками поточного сезону виробництво пшеничного борошна на великих підприємствах України може досягти 2,56 млн. тонн, що відповідає обсягу вироблення висівок на рівні 725 тис. тонн. У свою чергу, обсяг експорту висівок прогнозується на рівні 570 тис. тонн, що складає 79% від обсягу їх виробництва.

В Хмельницькій області введено в експлуатацію два круп’яних заводи

Географія експорту продуктів переробки зернових культур з України у 2017 році

 

Розробка сайту - Attico