• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Галузеві асоціації звернулись до Президента України про недоцільність ліквідації Мінагрополітики

Сьогодні провідні асоціації агропродовольчого сектору направили Президенту України лист- звернення щодо недоцільності повторної ліквідації профільного Міністерства аграрної політики.

Ми цілком розуміємо необхідність оптимізації діяльності урядових структур, адже економіка України перебуває у вкрай складному становищі, а видатки 2023 року на обороноздатнісь країни становлять понад 44% від бюджету. Однак, на нашу думку, ліквідація Міністерства аграрної політики та продовольства України призведе до негативних наслідків як в агропродовольчому секторі, так і економіки держави в цілому, а також викличе стурбованість іноземних партнерів і поставить під загрозу налагодження експортних поставок українського продовольства в країни, що його потребують, - йдеться в листі.

Ми розуміємо, що органи влади і Мінагрополітики зокрема, потребують суттєвого структурної перебудови та перегляду функціональних обов’язків, але водночас, визнаємо необхідність існування окремого спеціалізованого органу державної влади загальнонаціонального рівня, який відповідатиме за гарантування продовольчої безпеки та забезпечення ефективного функціонування аграрного сектору, особливо у воєнний та післявоєнний час, - зазначили представники галузевих асоціацій. 

Враховуючи вище викладене, просимо Вас, вельмишановний Володимире Олександровичу, врахувати думку провідних громадських об’єдань АПК при здійсненні оптимізації кількості центральних органів виконавчої влади та зберегти Міністерство аграрної політики та продовольства України як наш голос в органах державної влади та у міжнародних відносинах.

Повний текст звернення читайте у вкладенні нижче.

 

Розробка сайту - Attico