• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

ГС «Борошномели України» представила можливості України з експорту до країн Африки

У Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах 30 травня було проведено «День Африки».

На зустрічі йшлося про можливості розширення взаємодії України з країнами Африки, у т.ч. в аграрній сфері.

Участь в засіданні взяли посли й представники Марокко, Єгипту, ПАР, Беніну, Алжиру, Гани, Конго та Кенії, а також голова зазначеного комітету Ганна Гопко, міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця, представники бізнесових кіл, у т.ч. спілки ГС «Борошномели України».

Відео. День Африки у Верховній Раді України за участі ГС «Борошномели України»

Делегати африканських країн висловили зацікавленість у розширенні зв'язків у вигляді інвестицій в сільське господарство, оскільки в умовах клімату на даному континенті проблема забезпечення продовольством буде й надалі залишатися гострою. Африканські країни зацікавлені в залученні українських інвестицій в сільське господарство, а також в нарощуванні імпорту харчової продукції з України.

ГС «Борошномелі України» представила учасникам зустрічі можливості українського борошна на африканському континенті. «Також ми поінформували представників зазначених країн про те, що в середині липня наша спілка братиме участь у найбільшій виставці продовольчої продукції в східній Африці - у Танзанії. Попередньо ми домовилися з представниками східної Африки про зустріч й продовження переговорів щодо перспектив співпраці в рамках виставки», - повідомив директор ГС «Борошномелі України» Родіон Рибчинський.

Крім того він поінформував, що була проведена зустріч з директором департаменту Близького Сходу і Африки МЗС України Андрієм Зайцем з приводу можливої допомоги міністерства й посольства України в Кенії, яке відповідає за Танзанію, в організації ділових зустрічей, налагодженні контактів з хлібопекарнями, підприємствами, торговими мережами для поставок української борошномельної продукції до східної Африки.

 

 

Розробка сайту - Attico