• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Із 1 січня 2016 року додатковий імпортний збір в Україні буде скасовано – Мінекономрозвитку

Із 1 січня 2016 р. в Україні буде скасовано дію додаткового імпортного збору. Про це заявив міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавічус, повідомила 31 серпня прес-служба міністерства.

«Попередні підсумки ефективності дії збору в 2015 р. свідчать про його позитивний вплив на досягнення макрофінансової стабілізації в державі. Вжиті заходи поліпшили стан платіжного балансу України та сприяють зм'якшенню шокових наслідків турбулентності зовнішніх ринків, які зараз спостерігаються», - відзначив міністр.

Як уточнив А.Абромавічус, загальний економічний вплив дії тимчасового імпортного збору оцінюється в розмірі до $1 млрд. через зменшення обсягів імпорту.

«Тому як екстраординарний і вимушений захід додатковий збір з імпорту досяг своєї мети. Комплекс заходів, уведених урядом і Національним банком України, допоміг уникнути та нейтралізувати розвиток неконтрольованих кризових процесів», - підкреслив голова Мінекономрозвитку.

«У зв'язку із цим за підсумками останніх зустрічей із представниками НБУ, Мінфіну та СОТ було досягнуто консенсус у питанні скасування додаткового імпортного мита із 1 січня 2016 р., як це й планувалося раніше», - резюмував міністр.

  

Розробка сайту - Attico