• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Кабмін пропонує скасувати імпортні мита на гречку, рис і жито

Урядовий законопроєкт «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо тимчасового застосування ставок ввізного мита на окремі види зернових культур» передбачає скасування імпортних мит на гречку, рис, жито і інші нішеві зернові культури до 1 липня 2020 р.

Про це повідомив заступник міністра економіки торгівлі та сільського господарства – торговий представник Тарас Качка, інформує Бізнес Цензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.Урядовий законопроєкт «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо тимчасового застосування ставок ввізного мита на окремі види зернових культур» передбачає скасування імпортних мит на гречку, рис, жито і інші нішеві зернові культури до 1 липня 2020 р. Про це повідомив заступник міністра економіки торгівлі та сільського господарства – торговий представник Тарас Качка, інформує Бізнес Цензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 «Законопроєкт передбачає зниження імпортних мит на ті товари, від яких залежить внутрішній ринок — такі як гречка, рис, жито і інші нішеві зернові культури. Зняття мит вводиться до завершення маркетингового року, так як ми сподіваємося на те, що, наприклад, по гречці буде збільшення площі посівів і нам потрібно буде захищати внутрішній ринок», зазначив Т. Качка.Крім того, заступник міністра зазначив, що подальші рішення будуть прийматися в залежності від прогнозів врожаю з полів.

«Сформована ситуація з продовольчою безпекою говорить про те, що нам потрібно заохочувати імпорт з інших країн по тих статтях, де ми маємо суттєву частку імпорту»,зауважив Т. Качка.

 

Розробка сайту - Attico