• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Київхліб закрив на карантин пекарню, де зафіксовано спалах COVID-19

ПРаТ "Київхліб", великий виробник хліба і хлібобулочної продукції, працює в штатному режимі, і не буде закривати на карантин інші виробничі майданчики, крім пекарні №8, у співробітників якої був виявлений COVID-19, тому що на інших підрозділах компанії хворих не виявлено. Про це повідомило ІА "АПК-Інформ"

 

Відповідну заяву зробили в компанії 7 серпня, повідомило агентство "Інтерфакс-Україна". 

"Дійсно, під час планового тестування, яке компанія проводить за свій рахунок, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо медогляд всіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання - результат такої комплексної роботи. Пекарня № 8 закрита на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишалися вдома вже кілька днів - відповідно до вимог МОЗ. Всі контактні особи знаходяться на самоізоляції", - пояснила виконуюча обов'язки голови правління "Київхліб" Олена Корінь. 

Вона зазначила, що на виробничих майданчиках компанії проводиться додаткова до планової дезінфекція. Всі підрозділи працюють в штатному режимі і мають резерви для виконання замовлень торгових мереж на продукцію, яку виробляє пекарня № 8.

АМКУ дозволив продати 13 агропідприємств власнику пекарень Волконський

Об'єм та географія експорту українського борошна, круп і висівок у 2019-20 році

Виробництво борошна, круп та хлібобулочних виробів в Україні у 2020 році

УЗА прогнозує рекордний врожай зернових у 2020 році

 

Розробка сайту - Attico