• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Конкурс харчових стартапів FUTURE INNOVATIONS. FOOD триває!

16 лютого відбувся фінал першого конкурсу FUTURE INNOVATIONS. FOOD, присвячений стартапам у харчовій індустрії.

Дякуємо партнерам FUTURE INNOVATIONS. FOOD, які виступили в складі журі та нагородили переможців грошовими призами - компанії “Хлібодар”, IT Enterprise і J4. Компанії, які підтримали конкурс інновацій, і самі по праву є інноваційними.

Головний партнер FUTURE INNOVATIONS. FOOD, компанія “Хлібодар” щодня підтверджує свою репутацію виробника високоякісних продуктів харчування. Як прогресивна компанія, “Хлібодар” активно освоює нові технології виробництва, використовує автоматизовані системи закупівлі й контролю якості вхідної сировини, а також планує реалізувати ряд енергетичних проектів.

IT Enterprise - компанія, добре знайома українським підприємствам своїми оригінальними рішеннями у сфері автоматизації всіх служб підприємства, від управління виробництвом, ресурсами, закупівлями до фінансових потоків і бухгалтерського обліку. Компанія IT Enterprise має багатющий досвід роботи і сотні клієнтів в своєму портфоліо - промислових підприємств з різних галузей.

І ще один партнер - чеська компанія J4 зарекомендувала себе як постачальника надійного обладнання - комплексних технологічних ліній для пекарського та кондитерського виробництва. J4 пропонує послуги від розробки і виробництва, до впровадження і повного сервісного обслуговування.

Проекти оцінювало журі конкурсу, до складу якого увійшли Борис Шестопалов (“Хлібодар”), Олексій Щербатенко (IT Enterprise), Юрій Маслов (J4), Наталя Березовська (Detonate Ventures/UAngel), Роман Радько (ТМ Руна), Ірина Папуша (“Київхліб”) і Максим Решетняк (АВК).

Переможцями конкурсу стали проекти: ФЬЮЧЕФУД (фьючіпси з насіння льону), Poster (хмарна каса для кафе, ресторанів, фестивалів на iPad і Android), WattCMS (контроль виробництва зберігання і реалізації продуктів харчування), шнноваційний спосіб переробки кукурудзи і OMPrice (порівняння цін на продукти в супермаркетах).

Перший конкурс стартапів FUTURE INNOVATIONS. FOOD показав, що харчова галузь і індустрія стартапів вже починають взаємодіяти, проникаючи одна в іншу технологіями та ідеями. Потенціал такого співробітництва величезний і ще не оцінений бізнесом. Але найбільш далекоглядні бізнесмени розуміють, що той, хто встигне застрибнути в потяг інновацій, той отримає конкурентні переваги та просування свого бізнесу на новий рівень. У свою чергу, стартапам також варто більше уваги звертати на ринок B2B і реальний сектор економіки, який формує абсолютно конкретні запити і очікує таких же конкретних рішень і свіжих ідей.

Ми оголошуємо другий конкурс FUTURE INNOVATIONS. FOOD, фінал якого відбудеться 17 березня на конференції WurstTech. М'ясо і М'ясопереробка (готель «Пуща», Пуща-Водиця).

Ви маєте унікальну можливість познайомитися, поспілкуватися, дізнатися про потреби і отримати зворотній зв'язок по вашим проектам безпосередньо від керівників провідних підприємств м'ясної галузі України!

Для участі в конкурсі ми приймаємо стартапи, які можуть знайти застосування в тваринництві, у виробництві м'ясних продуктів, в організації зберігання, логістики, закупівлі, збуті, маркетингу і рекламі.

Якщо Ви хочете взяти участь в конкурсі, Вам необхідно зробити два обов'язкових кроки - заповнити анкету, пройшовши за посиланням http://fprevents.com/url/fifood і направити презентацію проекту на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 4 березня 2016 року.

Про конференції WurstTech. М'ясо і М'ясопереробка Ви можете дізнатися на сайті конференції http://wurstconf.com/

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у ФБ https://www.facebook.com/events/573644596119572/

Фотозвіт - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1501206293536108.1073741834.1461163850873686&type=3

Ми будемо інформувати Вас про формування призового фонду, про партнерів і журі конкурсу.

Звертайтеся: Аліна Державецька 067 929 47 49

17 лютого 2016 року запрошуємо на круглий стіл з експорту кондитерських виробів

 

 

Розробка сайту - Attico