• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Куліндоровський КХП запустив лінію гранулювання висівок

ДП «Куліндоровський КХП» для отримання додаткового прибутку придбало та ввело в експлуатацію на млині лінію гранулювання висівок турецької фірми «MILL PACK».

Про це 18 жовтня повідомила прес-служба Державного агентства резерву України.

«Гранульовані висівки дозволяють раціонально використовувати ємності (бункера) для зберігання висівок, чим забезпечують більш стабільну роботу млина, економію на транспортні витрати під час їх реалізації, оскільки об’ємна маса гранул у двічі вища, ніж у розсипних висівок. Значним позитивним моментом є також те, що внаслідок термічної і механічної обробки висівок знищується значна кількість бактерій і спор, що знаходились на поверхні зерна. Крім практичного та технологічного ефекту від гранулювання висівок, підприємство отримує ще значний економічний ефект», - пояснюється в повідомленні.

Зазначається, що в результаті проведення комплексу робіт, була побудована технологічна, гнучка, надійна, економічна, автономна лінія гранулювання потужністю 10 тон в годину гранульованих  висівок, яка дозволить майже в 1,5 рази знизити собівартість процесу гранулювання в порівнянні з експлуатацією застарілого обладнання, яке було встановлено на підприємстві ще з радянських часів.

  

Розробка сайту - Attico