• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Лідери галузі хлібопродуктів зберуться 23 вересня в Одесі на «Форумі зернопереробників-2021»

 23-25 вересня в Одесі (готель Premier Hotel Odesa) відбудеться ХІХ Міжнародна конференція «Форум зернопереробників-2021», організаторами якої є ГС «Борошномели України» та ІА «АПК-Інформ».

Традиційно в ході форуму буде розглянуто ключові тренди розвитку світового й українського ринків зерна та зернопродуктів, перспективні напрямки переробки, в т.ч. і глибокої, зернової продукції та торгівлі, питання якості та техніко-технологічні аспекти в борошномельно-круп'яній галузі та багато іншого, включаючи виробництво альтернативних видів борошна, замороженого хліба, напівфабрикатів та ін.

З метою всебічного та детального огляду ринку слово буде надано понад 20 спікерам – ключовим експертам та аналітикам зернопереробного бізнесу, представникам міжнародних торгових та інвестиційних компаній.

Свою участь у «Форумі зернопереробників-2021» уже підтвердили топменеджери таких підприємств, як Сквирське КХП, «Столичний млин», «Рівне Борошно», «Мельком», «Хлібодар» (HD Group), Аграрний фонд, «Білоцерковхлібопродукт», «Добродія», «Агро-Юг-Сервіс», Концерн «Хлібпром», «МЛИН БАЗА», «Зернарі», КПФ «РОМА» та багато інших виробників борошномельно-круп'яної продукції.

В рамках конференції відбудеться мінівиставка технологій переробки зерна, виробництва борошна та круп, покращувачів для борошна та хліба, лабораторного обладнання й ін.

Крім того, 24-25 вересня на учасників «Форуму зернопереробників-2021» очікує Teambuilding у м. Вилкове, який організовано партнером конференції та членом ГС «Борошномели України» – компанією Star Shine Shipping.

В рамках екскурсії всі отримають додаткову можливість поспілкуватися в неформальній обстановці, відвідати нульовий кілометр, поселення старообрядців старого острівного району Липоване, рисові чеки.

Вивчайте умови участі, реєструйтеся та приєднуйтеся до нашого руху зернопереробників, форуму, перевіреного часом!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

 

 

Розробка сайту - Attico