• м. Київ, вул.Золотоворітська, 6-Б
  • +38 (044) 239-93-74
Обліковий запис
Зачекайте, авторизація...
×

Луцький КХП № 2 отримав шанс на «нове дихання»

 ДП «Луцький комбінат хлібопродуктів № 2» (Волинскька обл..) отримає шанс відновити роботу виробничих потужностей, розрахуватися з боргами та відновити свої позиції на промисловому ринку країни.

Про це стало відомо під час зустрічі трудового колективу підприємства із представниками Громадської ради при Державному агентстві резерву України, повідомила прес-служба Волинської ОДА.

 

За період простою на промисловому підприємстві КХП № 2 назбиралося чимало проблем. Це і невиплачена заробітна плата, борги за комунальні платежі, відсутність договору з «Укрзалізницею» на перевезення зерна тощо.

«Для Волині це важливий промисловий об’єкт. Потрібно повернути репутацію та довіру великих зернотрейдерів-зберігачів зерна до підприємства та допомогти подолати кризу, – наголосив голова ОДА Юрій Погуляйко.

Під час засідання учасники зустрічі напрацювали алгоритм відновлення роботи промислового підприємства, яке у свій час було одним із провідних операторів аграрного ринку області та країни.

За словами голови Громадської ради Держрезерву Сергія Бизова, найперше, що потрібно зробити аби дати підприємству «нове дихання» – повернути клієнтів-зернотрейдерів, які захочуть зберігати, або переробляти свою сировину на КХП № 2.

 

 

Розробка сайту - Attico